kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 8

biceps

Trening bicepsa: armageddon cz.2

Twoje ramiona nigdy nie mogą być za duże.
Sekretnym życzeniem każdego kulturysty jest mieć największy na świecie grzbiet, klatkę, barki i nogi. Jest jeszcze coś czego pragnie on najbardziej. Gotów byłby dać się zabić byleby tylko mieć ramiona dwukrotnie większych rozmiarów w porównaniu do innych grup mięśniowych. Każdy normalny facet, który ćwiczy nie chce osiągnąć doskonałej sylwetki lecz nadludzkie rozmiary tak przerażające, że odstraszą od niego wszystkie formy życia. Która grupa mięśniowa symbolizuje najbardziej taką potęgę? Ramiona. Jedynie połączenie siły ramion i dłoni potrafi zmiażdżyć czaszkę lub połamać kości bestii, a im większe są twoje ramiona tym bardziej obrazowo daje się to przekazać.

Rozmiar ramion to objętość a nie kształt.
Zapomnij o próbach rozwinięcia bicepsów tak wypiętrzonych jak u Robby'ego Robinsona lub okrągłych jak u Arnolda Schwarzeneggera. Te własności określają warunki genetyczne i są one uzależnione również od wyjątkowego położenia punktów zaczepienia mięśni. Poza tym rozmiar to nie kształt, wysokość czy szczyt, to objętość. W tym programie treningowym myśl jedynie o masie. Oznacza to pompowanie tricepsów, bicepsów, mięśni ramiennych i przedramion i jeśli nie będziesz ich wszystkich ćwiczył do końca, nie będziesz miał dużych ramion.

W każdej serii ćwicz do wyczerpania.
To jest tautologia. W naszym 'Armageddonie' każda seria z definicji zmierza do wyczerpania. To jest walka do końca. W dalszej części artykułu wyłożymy przed tobą uniwersalną prawdę o dużych ramionach, a ponieważ uniwersalna prawda jest logiczna w swojej prostocie nie ma już nic więcej do dodania jak tylko to, że prostota jest łatwa. To jest jak bokserski nokaut, jak walka przeciwko słabości nieśmiałości. To odwaga przeżycia przejmującego bólu od zimnych, okrutnych ćwiczeń z wolnymi ciężarami wygrzebanych z popiołów historii. To nasz "Armageddon".

Program ćwiczemowy "Armageddon" jest potężnym przykładem działania jednej z PODSTAWOWYCH ZASAD WEIDERA - ZASDY PRIORYTETU W TRENINGU.

Aby dać mięśniom ramion potężną dawkę wysiłku trzeba im nadać priorytet w ćwiczeniu. Oznacza to trenowanie tej partii umięśnienia na osobnej sesji treningowej bez tracenia energii na inne grupy mięśniowe. W tym programie idziesz do klubu z wypoczętymi mięśniami rąk po to aby je za pomocą określonych ćwiczeń niemal spalić. Tylko mięśnie rąk.

Czytaj dalej: trening bicepsa cz.3

"" znaleziono też na stronach:

Tagi: trening bicepsa - trening - biceps - armageddon - trening ramion - triceps

Komentarze

Dodaj komentarz +