kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 6

koksy

Testosteron propionat

Testosteron propionat zasadniczo różni się od innych koksów. Wyróżnia go krótki czas działania, około dwóch do trzech dni. Prop nie jest tak hepatoksyczny jak inne sterydy - jest mniej hepatoksyczny. Dziesięć ampułek ruskiego propa kosztuje między 40 a 50zł. Trochę konkretnych danych:

# Substancja aktywna: Propionian testosteronu
# Okres aktywnego półtrwania: 2 - 3 dni
# Klasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny (iniekcyjny)
# Dawkowanie: 50 - 200mg / dzień
# Trądzik: Tak
# Retencja wody: Tak
# Podwyższone ciśnienie krwi: Tak
# Hepatotoksyczność: Niska
# Aromatyzacja:Tak
# Konwersja do DHT: Tak
# Blokowanie HPTA: Tak

Propionat jest stosowany co około 2 lub 3 dni ze względu na krótszy okres półtrwania w organizmie. Propionat jest bardzo skuteczny jeśli chodzi nam o szybki przyrost masy mięśniowej i siły. Podczas stosowania tego testosteronu efekty uboczne są znacznie mniejsze niż przy prolangatumie. Od prolongatuma odróżnia go również znacznie mniejsza retencja wody i minerałów w organizmie i mniejsze ryzyko ginekomastii.

Masa zrobiona na propionacie jest bardziej "sucha", a mięśnie wyraźniej zaznaczone. Ponieważ jest to preparat testosteronu uboczne efekty androgenne są nie do uniknięcia. warto zwrócić uwagę również na to, że w przeciwieństwie do enanthatu jest podawany znacznie częściej.

Testosteron propionat zasadniczo różni się od innych koksów. Wyróżnia go krótki czas działania, około dwóch do trzech dni. Prop nie jest tak hepatoksyczny jak inne sterydy

"" znaleziono też na stronach:

Tagi: testosteron - prop - sterydy - masa - mięśnie

Komentarze

Dodaj komentarz +