kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 12

u.waw.pl

Szkolenia

Szukasz informacji o szkoleniach? W tym artykule dowiesz się o optymalizacji procesów, szkoleniach fmea, a także pełnomocnictwie ISO.

Optymalizacja procesów

Optymalizacja procesów to temat trudnych szkoleń. Profesjonalne szkolenie powinno składać się nie tylko z wykładów, ale także z ćwiczeń i warsztatów. Ważna jest liczba uczestników szkolenia, jeżeli liczba ta wynosi kilkadziesiąt uczestników to takie szkolenie jest mało warte. Na szkoleniu z optymalizacji procesów powinno się poruszyć:

Szkolenia fmea

Szkolenia fmea znajdują się w ofercie tylko nielicznych firm. Dlaczego? W Polsce niewielu jest specjalistów z tej dziedziny. Poza tym popyt na takie szkolenia nie jest wysoki. Analiza fmea jest doskonałym narzędziem poprawy jakości. Fmea jest metodą do przeprowadzenia analizy nad problemem, odpowiada także na pytanie: jak zaradzić problemowi. Analiza fmea jest metodą usystematyzowaną.

Pełnomocnictwo iso

Pełnomocnik iso to najczęściej pełnomocnik zintegrowanego systemu zarządzania ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004. Szkolenia z tej tematyki najczęściej przygotowują do pełnienia funkcji pełnomocnika iso. Istotnym punktem jest duża praca samych uczestników szkoleń iso. Muszą oni sami np. w domu uczyć się norm iso. Pełnomocnik iso powinien potrafić przekonać zarząd firmy, że system zarządzania iso może odegrać kluczową rolę w rozwoju firmy, a także jej pracowników.

Szkolenia dofinansowane

Szkolenia dofinansowane to w szczególności szkolenia EFS. Skrót EFS oznacza europejski fundusz spójności. Celem EFS jest wyrównywanie różnic na terenie UE oraz wspieranie zatrudnienia. Dofinansowane szkolenia mają w tym pomóc.

"" znaleziono też na stronach:

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz +