kulturystyka logo

Działy serwisu

Najtańsze sklepy

  1. FitArena.com.pl
  2. Centrumodzywek.net
  3. Muscle-zone.pl
  4. [Zaproponuj]
Budowanie masy mięśniowej

Bądź na bieżąco

Ranking odżywek

Losowe artykuły

Fitness

fitness

Partnerzy

Osób on-line: 9

Tabele kaloryczne

Poniżej przedstawiamy tabele kaloryczne produktów od litery A do litery E.
NazwaBiałkoTłuszczWęglowodanyKcalTł. nasyc.Tł. nienas.
Agrest0,80,211,8410,10,1
Ananas0,40,213,6540,10,1
Ananas, plastry w syropie0,40,121840,010,01
Ananasy, dżem niskosłodzony0,20,138,61570,010,04
Arbuz0,60,18,4360,010,01
Awokado215,37,41601,812,8
Babka biszkoptowa8,24,367,13401,22,2
Bagietki francuskie7,91,760,12820,20,9
Bakłażan1,10,16,3210,020,05
Baleron gotowany15,120,20,92447,111,6
Banan10,323,5950,10,1
Baranina, łopatka15,6250,028412,310,8
Baranina, udziec18180,02328,87,8
Barszcz czerwony zabielany21,43,3320,70,6
Barszcz ukraiński2,12,76,55411,5
Barszcz ukraiński mrożony1,60,27,1280,10,1
Barszcz z boćwiną1,51,72,5290,80,8
Baton Bounty Milk4,225,256,744821,73,5
Baton Mars3,618,268,945111,76,5
Baton Milky Way3,616,271,844810,65,6
Baton Snickers9,728,952,649713,315,5
Baton szynkowy z indyka14,99,30,11432,66,6
Baton Twix5,323,264,248312,410,7
Baton z kurczaka16,78,60,11442,64,9
Befsztyk bity wiejski19,419,61,62587,511,1
Białko jaja kurzego10,90,20,7490,00,0
Bigos5,19,93,911936,2
Bitki wieprzowe10,416,12,61955,39,5
Bitki wieprzowe w jarzynach10,7164,31985,29,6
Bitki wołowe13,64,32,41021,52,6
Bitki wołowe w jarzynach14,34,46,61161,52,6
Bliny ziemniaczane5,616,323,62577,28,2
Boćwina2,10,55,5170,10,3
Boeuf Strogonow19,514,33,72204,29,3
Bób7,10,414660,10,3
Brokuły30,45,2270,10,2
Brokuły mrożone2,70,44,7240,10,2
Brukselka4,70,58,7370,10,3
Brukselka mrożona4,50,58,4360,10,3
Brukselka z wody4,27,1121104,62
Bryzol wołowy z polędwicy24,616,61,4252510,8
Brzoskwinia10,211,9460,020,1
Brzoskwinie w syropie0,40,118,2730,010,04
Brzoskwinie, dżem niskosłodzony0,50,138,31550,010,07
Buchty drożdżowe6,21145,63033,46,8
Budyń z mięsa i makaronu10,64,423,11711,92
Bułka tarta9,71,977,63470,31,1
Bułki grahamki8,21,756,92580,20,9
Bułki kajzerki7,53,659,42960,82,3
Bułki maślane7,75,961,83261,63,6
Bułki pszenne zwykłe7,31,558,52720,20,8
Bułki wrocławskie7,24,457,429312,8
Burak1,80,19,5380,020,06
Buraki mrożone, puree1,60,18,6340,020,06
Buraki z jabłkami1,53,310,3690,82,3
Buraki zasmażane1,65,58,7832,42,9
Buraki ze śmietaną1,83,68,8681,32,1
Cebula1,40,46,9300,10,2
Chałki7761,63331,74,6
Chipsy bekonowe5,93852,253715,222,6
Chipsy paprykowe64050,454913,726,1
Chipsy solone5,640,749,955210,429,9
Chleb baltonowski5,91,555,92460,20,9
Chleb chrupki8,72,478,93530,31,3
Chleb Graham7,61,749,42260,21
Chleb mazowiecki6,31,456,32480,20,7
Chleb mieszany słonecznikowy6,44,549,22460,53,4
Chleb mieszany sojowy6,82,749,62310,41,8
Chleb praski5,71,356,22440,20,7
Chleb pszenny6,81,4562490,20,8
Chleb staropolski51,750,52190,21
Chleb wiejski5,81,355,12390,20,7
Chleb zwykły5,41,3572450,20,7
Chleb żytni jasny41,357,12410,20,8
Chleb żytni jasny mleczny4,81,858,32530,41
Chleb żytni pełnoziarnisty6,71,853,92370,31,1
Chleb żytni razowy5,61,751,52230,21,1
Chleb żytni razowy na miodzie5,31,654,22340,21
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem7,93,750,52440,52,7
Chleb żytni wileński4,41,552,32250,20,9
Chrupki kukurydziane8,9378,93520,42,4
Chrzan4,50,618,1670,10,4
Ciastka francuskie ze śliwkami526,844,843212,712,6
Ciastka Karpatki4,730,939,144912,216,9
Ciastka Napoleonki5,91743,63485,210,7
Ciastka tortowe z owocami3,2947,22763,44,8
Ciasto drożdżowe7,48,247,72903,53,9
Ciasto kruche podstawowe5,223,849,942911,211,2
Ciasto naleśnikowe bez piany5,94,328,41741,42,2
Ciasto naleśnikowe biszkoptowe8,3625,518723,1
Cielęcina w potrawce13,54410312,6
Cielęcina, łopatka19,92,80,010611,4
Cielęcina, sznyclówka20,52,40,01050,91,2
Cielęcina, udziec19,93,10,01081,21,4
Coca Cola0,00,010,4420,00,0
Cukier0,00,099,84050,00,0
Cukierki irysy4,310,776,14216,43,8
Cukierki krówki4,310,776,14216,43,8
Cukinia1,20,13,2150,010,01
Cykoria1,70,24,1210,040,1
Cytryna0,80,39,5360,10,1
Czarne jagody0,80,612,2450,10,5
Czarne porzeczki, dżem niskosłodzony0,50,139,61520,010,04
Czarne porzeczki, dżem wysokosłodzony0,50,163,92510,010,04
Czekolada biała7,738,45153024,911,6
Czekolada deserowa5,328,96453117,99,6
Czekolada gorzka6,734,356,655421,411,5
Czekolada kawowa5,52962,752617,99,8
Czekolada mleczna9,832,854,754920,510,7
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi8,630,957,353918,910,5
Czekolada nadziewana3,917,668,845010,36,4
Czereśnie10,314,6610,10,2
Czosnek6,40,532,61460,10,3
Ćwikła1,60,110,2410,020,06
Daktyle suszone20,4742770,10,3
Delicje szampańskie4,111,252,83276,84
Deser ryżowy jabłkowy2,8323,913421
Deser ryżowy waniliowy32,923,513321
Deser twarogowy termizowany kakaowy13,96,211,21563,72,2
Deser twarogowy termizowany truskawkowy115,818,31703,42,1
Dorsz świeży17,70,70,0780,10,3
Dorsz świeży, filety bez skóry16,50,30,0700,10,1
Dorsz w jarzynach15,64,93,911713,6
Dorsz wędzony22,10,50,0940,10,2
Dorsz z rusztu22,19,10,61722,95,5
Dorsz, filety po grecku10,610,84,61520,89,4
Dorsz, filety smażone panierowane19,115,814,62731,413,4
Dorsz, kotlet mielony14,917,810,92601,615,3
Dorsz, pulpety14,22,68,81121,40,9
Dorsz, sałatka9,813,97,2187112,1
Dynia1,30,37,7280,10,2
Dynia z pomidorami1,22,46,5441,60,7
Dynia, pestki24,545,8185568,736,4
Eklerki z bitą śmietaną5,81833,531788,6

"" znaleziono też na stronach:

Tagi: tabele - kaloryczne - wartości - odżywcze - chleb - czekolada

Komentarze

Dodaj komentarz +